Czy skąpa miesiączka może świadczyć o zajściu w ciążę?

Dzien dobry, Od dwuch lat stosuje antykoncpecje hormonalna. Pare dni temu dowedzialam sie ze biegunka oze zaburzyc dzialanie tabletki. Troszke mnie to zaniepokoilo poniewaz przy kolejnym listu w drugim dniu przyjmowania tabletki mialam lekkie rozowlnienie mniej wiecej 2 h od przyjecia tabletki. Kochalam sie z mezem pare razy w tym w polowie cyklu ( dodam ze moje cykle to jest 28). Zazwyczaj dostaje kres w 28 dniu, teraz 28 dnia mialam delikatnie wkladke pobrudzona krwia i ciemna borozwa wydzielina. Rano wstalam nic nie bylo dopiero popolodniu 29 dnia przy oddawaniu moczu zauwazylm krew. Rowniez zrobiam 2 testy ciazowe jeden 4 dni przed miesiaczka- wynik negatywny kolejny po 28 z drugiego moczu rano rowniez wynik ujemny. Odkiedy biore tablety moje miesiacki sa male i krotkie... ale ta jest wyjatkowlo mala...czy jestem przewrazliwona? czy to ciaza ? czy strers zwiazany z cala sytuacja?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro wykonała Pani testy i są negatywne, a krwawienie wystąpiło - najpewniej nie jest Pani w ciąży.