Czy skok cukru po godzinie nie powinien być wyższy?

Witam:)Prosze o interpretacje wynikow.Krzywa glukozowa test na obciazenie glukozą 75g. Cukier na czczo 102,80 (normy 70-99) Po pierwszej godz. 106,50 Po drugiej godz. 104,80 Czy skok cukru po godzinie nie powinien byc wyzszy?

Zazwyczaj jest, jednak do prawidłowej interpretacji badania należy znać stan kliniczny pacjenta, wywiad, przyjmowane leki. Z podanych danych wynika z pewnością nieprawidłowa glikemia na czczo. W celu pełnej interpretacji proponuję zgłosić się do lekarza, który zlecił badanie. Pozdrawiam.