Czy skoki na skakance pozwolą schudnąć?

Mam pytanie. Jeśli dziennie robię 1000 skoków na skakance, to czy to wystarczy, aby schudnąć w miesiąc 4 kg? Mam 15 lat, 162 cm wzrostu i ważę prawie 60 kg.
15 LAT ponad rok temu

Witam!

Jak już pisałam poprzednio, to, ile schudniesz, zależy od bilansu energii wydatkowanej i przyjętej, czyli tej dostarczonej z pożywieniem. Wszystko zależy od tego, ile kcal dziennie będziesz dostarczała organizmowi.

Pozdrawiam