Czy skrzepy krwi z nosa po punkcji zatok szczękowych to normalne zjawisko?

Witam proszę o pomoc miałam robiona punkcje zatok szczekowych i po niej z nosa wychodzily skrzepy krwi oraz spływały do gardła czy to tak powinno być po punkcji

Lek. Bartłomiej Grochot

W zależności ile dni to trwa. Jeśli powyżej tygodnia to należy zgłosić się po laryngologa.