Czy słusznie podejrzewam endometriozę?

Dzien dobry, mam 21 lat mam bardzo bolesne i nieregularne 58 dni, ostanio odczuwałam ogromny ból w podbrzuszu i pojawila sie krew moczu, lekarz stwierdził, że to zapalenie pecherza, po wynikach moczu nic nie stwierdzalo że to było wlasnie to (zero bakteri )dzisiaj obudzilam sie z ogromną iloscia krwi. Podjerzewam, że może byc to endometrioza. Ginekolog po usg mówił że nie ma powodu do badania tej choroby, mówi że to przez moj wiek. Jednak sądze ze coś jest nie tak z moim organizmem, prosze o pomoc

Szanowna Pani, przychyliłbym się do opinii ginekologa. W Pani wieku bolesne, nieregularne miesiączki zdarzają się bardzo często.