Czy słusznie sobie wmawiam ciążę?

Witam, Mam w tym roku 18 lat i mam pewien problem, chyba ze sobą.. Od kilku miesięcy mam chłopaka i niedawno zaczęliśmy współżyć. Przed tym miałam jakiś rok przerwy po swoim pierwszym razie. Robiliśmy to dosyć często, ale wszystko z zabezpieczeniem a on kiedy miał już dochodzić wyciągał penisa. Ciagle chodzę zdenerwowana i mam jakąś depresje, ze jestem w ciąży. Chodzą mi głupie myśli po głowie po mimo tego, ze wiem ze nie mogę być w ciąży bo wszystko było bezpieczne. Teraz tak jakby dostałam okresu ale powinnam mieć go za tydzień. Jest troszkę inny, rzadszy i na podpasce są brązowe ślady. Powiedzcie mi czy ja już zwariowałam. Chodzę zdołowana z głowa w chmurach. Ciagle sobie coś wmawiam wpadłam w jakiś szał. To wszystko przez ten strach, nie chce mieć dziecka.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Z tego co zrozumiałem to nie stosuje Pani żadnej metody antykoncepcji. Istnieje prawdopodobieństwo ciąży. Proszę wykonać test ciążowy. Pozdrawiam.