Czy spadek temperatury do linii podstawowej oznacza brak ciąży?

witam,pod spodem wklejam swoj wykres,a pytanie mam takie,czy spadek temperatury do linii podstawowej oznacza brak ciazy?i czy juz nie ma na to szans?nie mam objawow na @,zauwazylam,ze od dwoch dni jestem spuchnieta w srodku,szyjka wysoko i miekka,test robiony daw dni temu popoludniu pokazal slabiutka kreske o czasie,drugi robiony nastepnego dnia tez niewiele sie roznil,czy jest jeszcze szansa? http://ovufriend.pl/graph/32ec50ad49d0d825b997715334ad6592

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Pomiar temperatury nie jest najlepszą metodą diagnostyczną. Najlepszym wyjściem byłoby powtórzenie testu ciążowego, lecz tym razem z krwi.