Czy sperma musi wytrysnąć w pochwie, żeby nastąpiło zapłodnienie?

Dzisiaj uprawiałem z moją dziewczyną seks analny. Wytrysk nastąpił w pupie. chwile potem ona wytarła "resztki" ale nie wiem czy coś się nie dostało do pochwy. i tutaj moje pytanie: Czy sperma musi wytrysnąć w pochwie żeby nastąpiło zapłodnienie czy nawet jeżeli ściekło trochę może zajść w ciąże, i czy prawdopodobieństwo zajścia w ciąże w taki sposób jest duże ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciąża w tej sytuacji jest mało prawdopodobna, choć jest nie mogę tego wykluczyć gdyż nawet mała ilość nasienia może doprowadzić do zapłodnienia.
Pozdrawiam
Lek. Paweł Baljon