Czy spóźniający się okres, ból jelit oraz podbrzusza mogą oznaczać ciążę?

Witam. Okres spóźnia mi się już 4 dzień. Bardzo bolą mnie jelita, żołądek a sporadycznie również podbrzusze. Wykonałam 2 testy ciążowe i oba negatywne. Wyszły mi żyły na prawej piersi i bywam senna i zmęczona. W dniu spodziewanej miesiączki doznałam bardzo obfitej biegunki. Często (nawet wczsnsiej) bolały mnie jelita. Co to Mo, ę być?

Lek. Paweł Szadkowski

Możliwe, że pani dolegliwości są spowodowane zwykłą biegunką infekcyjną. Dla pewności najlepiej udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu poszerzenia wywiadu i zbadania. Proszę pamiętać o piciu odpowiednio dużej ilości płynów podczas biegunki.