Czy spóźniający się okres oraz ból piersi mogą być objawem ciąży?

Kochałam się z chlopakiem podczas mojej zeszlej miesiączki(był to seks analny) nie wprowadził członka do mojej pochwy,podczas miesiaczki pojawily sie skrzepy od tamtego czasu nie uprawialismy seksu zadnych pieszczot z użyciem penisa z pochwą.Teraz powinnam dostac okresu 2 dni temu lecz nie mam go ..doswiadczalam mnóstwa stresu podczas tego miesiąca,czy on mi sie poprostu spóźni ? Dodam ze bola mnie tylko piersi(są miekkie) nie są jakies nabrzmiałe sutki nie bola wogole. Prosze o odpowiedz czy przy slrzepach w zeszlej miesiaczce ..bez seksu w tym moge być w ciąży !! :-(

Lek. Paweł Szadkowski

Prawdopodobieństwo ciąży jest znikome w Pani sytuacji, a stres jak najbardziej mógł wpłynąć na opóźnienie się okresu.