Czy środki plemnikobójcze wchodzą w interakcje z prezerwatywami?

Witam 1. Czy srodki plemnikobojcze wchodza w interakcje z prezerwatywami, czy mozna jednoczesnie stosowac obie metody antykoncepcji? 2. Czy owulacja moze nastapic dzien przed okresem, czy sa to dni w 100% nieplodne 3. Czy stosowanie stosunku przerywanego w polaczeniu z uzyciem prezerwatywy, podczas dni nieplodnych jest wystarczajacym srodkiem zapobiegajacym ciazy ? Pytam z uwagi na to iz stosowanie antykoncepcji hormonalnej nie wchodzi w gre z uwagi na dzialanie antyimplantacyje. (Chyba ze takiego nie ma) 4. Czy istnieja inne latwodostepne metody zapobiegania ciazy, ktore nie maja dzialania antyimplantacyjego

Witam, środki plemnikobójcze znajdują się również w danym rodzaju prezerwatyw, zalecam poczytać o stosowanym preparacie. Owulacja dzień przez miesiączką jest bardzo mało prawdopodobna. Stosunek przerywany nie jest zalecaną metodą antykoncepcji, jeśli stosuje się prezerwatywy to nie ma konieczności stosowania stosunku przerywanego. Antykoncepcja hormonalna nie zaburza implantacji zarodka, po prostu zapobiega owulacji