Czy stała jedynka może nie wyrosnąć?

Witam pilnie proszę o informacje córka ma 8lat w zeszłym roku wyszła jej stała jedynka górną lecz druga górną ditej pory nie wyszła prześwietlenie zrobione ząb tam jest widać go czy muszę się obawiać tęgi ze nie wyjdzie tylko tam juz zostanie w środku

Spokojnie,jeśli jest na nią miejsce to powinna się pojawić. Proszę udać się na wizytę kontrolną aby rozwiać wszelkie wątpliwości. pozdrawiam