Czy stosować przez najbliższe 7 dni dodatkową antykoncepcję?

Witam, dostalam miesiaczki o 5 40 rano, lecz chcialabym brac tabletki o 19, o ktorej mam przyjac pierwsza tabletke? Czy stosowac przez najblizsze 7 dni dodatkowa antykoncepcje?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Leki należy zażywać zgodnie z ulotką lub zgodnie z zaleceniami swojego lekarza prowadzącego.