Czy stosowanie Bufomix i Euthyrox może zaszkodzić?

Witam. Od niedawna stosuje lek bufomix i euthyrox. Czy stosowanie ich moze mi zaszkodzić? Na ulotce bufomixu jest napisane zeby nie stosować lekow na tarczyce z jakas substancja. Sprawdziłam i euthyrox składa się głównie z tego. Czy to moze mi zaszkodzic? Z gory Dziekuje. Pozdrawiam

interakcja występuje, jeśli lekarz wiedział o stosowanych lekach, to nie powinna się Pani martwić.
Jeśli lekarz nie był poinformowany, należałoby zasięgnąć kolejnej konsultacji.