Czy stosowanie czopków z diklofenakiem lub naproksenem może być szkodliwe?

Dzien dobry. Mam bardzo bolesne miesiaczki, ale rowniez wrzody zoladka i nie chcialabym obciazac dodatkowo ukladu pokarmowego. Czy stosowanie czopkow z diklofenakiem lub naproksenem moze byc szkodliwe? Nie ukrywam, ze po zastosowaniu czopkow czuje lekkie jakby pieczenie. Byc moze to normalne, bo w koncu na codzień nie stosuje czopkow, ale chcialabym uzyskac od Panstwa opinie na ten temat.

Przy owrzodzeniu żołądka i dwunastnicy unikamy diklofenaku i naproksenu,ze względu na możliwość krwawienia z wrzodu.Wszystko znajdzie Pani w ulotce dołączonej do leku.