Czy stosowanie L-argininy w kapsułkach firmy Solgar nie zaszkodzi?

Witam chciałem zapytać Państwa odnosnie tabletek firmy Solgar L-Arginina ,mam 26 lat ale ostatnie wydarzenia w moim zyciu wpłyneły bardzo zle na mnie stres w nadmiarze nerwy brak skupienia na czym kolwiek ,zakupiłem ten lek w nadzieji ze pomorze na wydajność organizmu lecz pytanie kieruje pisząc do Specjalistów.Zaznacze ze spadła mi rowniez efektywnosc podczas stosunku co bardzo mnie niepokoi.Czy stostowanie L-argininy w kapsułkach firmy Solgar nie zaszkodzi mi ? Pozdrawiam

Niestety jest to suplement, który nie ma tak wiarygodnych badań jak leki.
Być lepsze skutki przyniosłaby wizyta u lekarza.