Czy stosowanie leku na łysienie może wpłynąć na potencję?

Witam serdecznie, byłem u dermatologa i na łysienie dostałem aplicort-e czytając e domu ulotkę leku zauważyłem że jest w nim żeński hormon estradiol, boje się teraz czy nie zaburzy on mojej potencji i męskości

Lek. Paweł Szadkowski

Jest to lek stosowany miejscowo, który nie powinien istotnie zaburzać gospodarki hormonalnej organizmu. W razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z lekarzem prowadzącym.