Czy stosowanie pasty do zębów o podwyższonej zawartości fluoru w ciąży jest bezpieczne?

Czy stosowanie pasty do zębów o podwyższonej zawartości fluoru w ciąży jest bezpieczne? Chodzi o pasty Duraphat 5000 ppm oraz Elmex 1450 ppm.

Draphat bym odradzał . 1 450 ppm to już standard w większości past dla dorosłych grunt to nie połykać. elmex polecam głównie przy nadwrażliwośi zębów - małe właściwości ścierne pasty . Pozdrawiam