Czy stosowanie tabletek Forskolin jest dobe na odchudzanie?

Witam. Mam pytanie na temat tabletek Forskolin. Czy one sa dobre aby schudnac? Waze ponad 100 kg i jestem po drugiej ciazy. Bardzo ciezko jest i to zgubic. Prosze o pomoc. Mam ponad 30 kg nadwagi. Wsydze sie swojego ciala.

Mgr Klaudia Wita Dietetyka

Witam,
Stosowanie jakichkolwiek suplementów diety nie zastąpi odpowiedniego odżywiania i samo nie spowoduje spadku masy ciała.
Sposobem na zmniejszenie masy ciała jest racjonalna, odpowiednio zbilansowana dieta połączona z umiarkowaną aktywnością fizyczną (dostosowaną do stanu zdrowia i poziomu nadwagi). Należy przeanalizować Pani dotychczasowy sposób odżywiania i wyeliminować popełniane błędy.
Polecam kontakt z dietetykiem, który przeanalizuje Pani nawyki żywieniowe, ustali dla Pani odpowiednią dietę oraz będzie Panią wspierać w czasie odchudzania. Zdecydowanie łatwiej i bezpieczniej jest zmagać się z nadmiarowymi kilogramami pod okiem specjalisty.
Zapraszam do współpracy ze mną przez internet, szczegóły na stronie: www.gabinet-dietetyczny.com/online.html.
kontakt: klaudia.raczkowska@gmail.com
Jeżeli woli Pani wizyty w stacjonarnym gabinecie, proszę poszukać dietetyka w swoim mieście.
Pozdrawiam,
mgr Klaudia Rączkowska, dietetyk

Mgr Klaudia RÄczkowska

Droga Mamo,

Tabletki, które mają działać szybko i hamują apetyt, raczej nie wskórają nic dobrego. Ponieważ w odchudzaniu nie chodzi o to by nie jeść, ale o to by nauczyć się umiejętnie dobierać produkty, łączyć je i dostosować ich wielkość do swoich potrzeb. Dlatego dieta redukcyjna dla Pani byłaby naprawdę dobrym rozwiązaniem. Można się wspomagać np. spiruliną, czy młodym jęczmieniem, które zawierają dużo błonnika oraz gro wartości odżywczych, mineralnych. Rozumiem, że nadwaga to nic przyjemnego, sama w ciąży byłam 3 razy. Jednak proste rozwiązania, które do tanich nie należą, bo znam cenę tych specyfików nie są dobre. Proszę się zawziąć, zapisać na dietę zamiast kupować tabletki i ruszyć:) głowa do góry! 3okg to naprawdę jest do zrobienia:)

Ściskam ciepło!
Sylwia Ogrodowczyk
dbamodiete.pl