Czy stosowanie tego leku powoduje zmęczenie oczu?

Dzień dobry, od około 3 tygodni biorę lek Lafactin 75. Zauważyłem że od pewnego czasu widzę mniej wyraźnie z daleka tak jakby moje oczy były "zmęczone". Czy przyczyną takiego stanu może być w/w lek? Proszę o odpowiedź
MĘŻCZYZNA, 23 LAT 2 tygodnie temu

Dzień dobry.

Opisany objaw jest prawdopodobnie działaniem niepożądanym /skutki uboczne leku.

W takim przypadku wskazana konsultacja z lekarzem prowadzącym leczenie lub że swoim lekarzem pierwszego kontaktu lub rodzinnym który oceni objawy w trakcie przeprowadzenia dokładnego wywiadu i badania.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk