Czy stosując Trittico mogę brać przy tym ziołowe tabletki na uspokojenie?

Witam biorę na noc Trittico 1/3 tabletki czy w dzień mogę brać przy tym leku ziołowe tabletki na uspokojenie Labofam?

Witam.

Odpowiadając na Pani pytanie dotyczące jednoczesnego stosowanie produktu tabletki uspokajające Labofarm i trazodonu zawartego w produkcie leczniczym Trittico CR może nasilać hamujące działanie trazodonu na ośrodkowy układ nerwowy, mogące objawiać się jako nadmierna senność, zawroty głowy czy zaburzenia koncentracji.

Warto skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym leczenie który posiada dokumentację medyczną i oceni dalsze postępowanie dotyczące leczenia.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Specjalista medycyny naturalnej

Naturoterapeuta

Dietetyk