Czy stosunek w 10 dniu cyklu grozi ciążą?

witam, jezeli w 10 dniu cyklu kochalam sie z chlopakiem a owulacja byla w 15 dniu cyklu jest mozliwosc ze zaszlam w ciaze?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwości takiej nie mogę wykluczyć, ponieważ cykl każdej kobiety jest nieco inny. Nie mnie jednak dni płodne zaczynają się około 3-4 dni przed owulacją, stąd szansa na zapłodnienie jest znikoma.