Czy stres jest powodem bólu głowy?

Witam, Od czerwca w sposób ciągły boli mnie głowy. Dostałam tabletki od neurologa ,ale nie pomagają.Dodam ,że mam bardzo stresującą pracę.Czy stres jest powodem moich problemów z głową?. Pozdrawiam Beata

Milena Lubowicz

Stres może powodować bóle głowy, ale nie jestem w stanie na 100% powiedzieć, że tak jest w Pani przypadku, gdyż mam za mało danych. Jeżeli problem będzie się utrzymywał proszę o kontakt z lekarzem rodzinnym.
Pozdrawiam