Czy stres ma wpływ na puls?

witam choruje na anemie biore zelazo i betaloc zok na wysoki puls moje pytanie czy stres i nerwy wplywaja na skaczacy puls ?? wczoraj mialam nerwy a dzis wysoki puls pomimo brania lekow
KOBIETA, 34 LAT około miesiąca temu

Wiem.

Oczywiście że tak ale również inne schorzenia mogą powodować opisane objawy.

Aby ocenić wymagana jest stacjonarna wizyta u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego który w trakcie badania fizykalnego i dodatkowej diagnostyki EKG oceni i zleci odpowiednie zalecenia.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta