Czy suchy zębodół rozwinie się tak szybko?

Witam. Dzisiaj rano usunęto mi trzy ósemki. Dwie na dole i jedna na gorze. Wszystkie sa zszyte, jednak ta na gorze ma wielka dziure i nie potrafie powiedziec czy jest tak skrzep czy nie. Boli troche bardziej niz te dolne. Czy możliwe ze suchy zebodol rozwinie sie tak szybko? Biore antybiotyki z gory od chirurga. Czy ta dziura sie zasklepi? Pozdrawiam

Suchy zębodół rozwija się zazwyczaj na 3 dobę po usunięciu zęba. Fakt , że jeden z zębodołów nie został zeszyty i nieco bardziej boli nie oznacza, że tam rozwinie się zapalenie. Ponadto obstawa antybiotykowa skutecznie zapobiega takiemu powikłaniu. Pozdrawiam