Czy syrop Sonna Stres obniża skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?

Czy syrop sonna stres o składzie Strychnos ignatii D12 Strychnos ignatii D8 Strychnos ignatii D6 Delphinium staphisagria D12 Avena sativa D1 Acidum phosphoricum D4 Valeriana officinalis D3 Zinicum isovalerianicum D8 Delphinium Staphisagria D4 Delphinium Staphisagria D8 obniża skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw o zmniejszenie ochrony antykoncepcyjnej.