Szczoteczka Curaprox faktycznie jest lepsza od innych?

Witam, chciałbym zadać pytanie dotyczące szczoteczki Curaprox. Czy szczoteczki Curaprox CS5460 są rzeczywiście lepsze niż inne szczoteczki manualne co możne kupić je w drogerii? A co państwo sądzicie o szczoteczce z włosiem nylonowym? Czy szczoteczki Curaprox są dla każdego czy nie? Słyszałem dużo dobrego o szczoteczkach Curaprox, są one nie tylko reklamowane, ale też polecane. W internecie mają bardzo dobre opinie, aczkolwiek trzeba też przyznać, że są dosyć drogie i inne szczoteczki manualne można kupić w znacznie niższej cenie. I zastanawiam się czy szczoteczki Curaprox faktycznie są o wiele lepsze? I jeśli tak to czym wyróżniają się szczoteczki Curaprox? Co sprawia, że są one lepsze od innych? Czy dzięki swojej budowie docierają w trudno dostępne miejsca czy może sekret leży gdzie indziej? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Witam. Szczoteczki te polecane są osobom ceniącym delikatność w pielęgnacji zębów i dziąseł a szczególnie dla osób z paradontozą, chorobami dziąseł ze skłonnością do krwawienia, a także po zabiegach na przyzębiu. Nadaje się idealnie do masażu dziąseł i gruntownego usuwania płytki nazębnej. Jak Pan zatem widzi są to szczoteczki specjalistyczne lecz mogą korzystać z nich wszyscy.

Tego typu szczoteczki ( Curaprox ) są szczególnie polecane, osobom z problemami periodontologicznymi (choroby dziąseł i przyzębia ), ponieważ są bardziej miękkie i mniej podrażniają przyzębie, często służą do masażu dziąseł.

Każda szczoteczka manualna jest dobra jeśli odpowiednio szczotkujemy zęby i odpowiednio długo ok.2min. minimum.Szczotka powinna być średniej twardości,miękka częściej zmieniana.Polecam szczotki elektryczne,chyba są najbardziej skuteczne.