Czy ta brązowa wydzielina może oznaczać poronienie?

Witam.Jestem w 15 tyg 4 dni. W związku z trombofilia przyjmuje clexane 0,6 oraz acard 75, oprócz tego 3 razy dziennie nospa i 2 razy dziennie luteina 100. Wczoraj wieczorem po aplikacji luteiny zauważyłam brązowa wydzielinę na palcu i zaczęłam się bardzo martwić. Jestem po jednym poronienia kilka lat temu, a lekarz jutro . Czy muszę się bać?

Szanowna Pani, proszę udać się do ginekologa. Z poziomu portalu nie jestem w stanie zbytnio pomóc