Czy ta wydzielina to powód do niepokoju?

Witam, przyjmuję pigułki Vibin. Rzadko robie przerwy na "okres", mam stałego partnera. Przed nowym rokiem pojawiło sie krwawienie (zapomniałam jednej tabletki, przyjęłam ją kolejnego dnia). Krew była pomieszana z brązową wydzieliną, utrzymywało się to przez tydzień. Po tygodniu było coraz mniej krwi coraz wiecej wydzieliny. Utrzymuje się to do dzisiaj czyli prawie miesiąc. W tej chwili jest to niewiele samej brązowej wydzieliny w postaci kleju, ale nadal to trwa. Na wizytę do ginekologa umówiłam sie dopiero na 25 lutego. Czy mam powody do niepokoju?

Szanowna Pani, myślę że nie ma powodów do niepokoju, ponieważ może być to wynik stosowanej antykoncepcji, jednakże radziłbym wcześniej udać się do ginekologa