Czy ta zmiana może być jakimś nowotworem?

Witam mam 21 lat pod koniec sierpnia przy wykonaniu zdjecia rtg kosci piszczelowej wykryto u mnie nie wiem jak to nazwac wzmozony obszar sklerotyzacji 4 cm na 5 mm okolo tydzien pozniej trafilam na onkologie i zrobiono mj badanie rezonans magnetyczny . Wykazalo zmiane 4 cm na 5 mm o grubosci 5 bez okolicznych stanow zapalnych okostnej ani niczego innego wyszla sama zmiana bez stanow zapalnow i odczynow okostnych i moje pytanie brzmi czy moze to byc nowotwor zlosliwy np miesak ewinga lub cos pochodnego? Na wyniku dostalam poradr zeby skontrolowac za 3 miesiace zdjeciem rtg nie zlecono mi zadnej biopsji jednak boje sie ze cos sie moze z tym dziac kosc boli mnie bardzo bardzo rzadko martwie sie mianowicie tym ze w ostatnim czasie doszlo mrowienie nogi i bol miesni/stawow i jest delikatnie obrzęknięta czy jest szansa ze to pochodne miesaka lub nowoteoru zlosliwego? Od sierpnia od momentu wykonanego badania rtg do wrzesnia do rezonansu magnetycznego minal rowny miesiac i zmiana nie urosla ani nie zmalala wyznaczony termin badania mam na 8 stycznia bardzo prosze o odpowiedz

szanowna Pani nie jestem w stanie tego stwierdzić na podstawie przedstawionego opisu, ale myślę że jest to mało prawdopodobne