Czy tak cienka blizna dyskwalifikuje mnie do bycia znów mamą?

Witam. Mam 28 lat. Pierwsza ciąża 3 lata temu przez cc. Wielowodzie było wskazaniem. Dziś planujemy kolejna ciążę podczas wizyty ginekologa stwierdził że moja blizna na macicy jest baaardzo cienka jakieś 2 mm i nastraszl mnie ze może spowodować to pęknięcie macicy. Czy tak cienka blizna deskwalufikuje mnie całkowicie do byCIA znów mama ? Jestem załamana :(

Szanowna Pani, niestety blizna jest wyjątkowo cienka i może doprowadzić do pęknięcia macicy