Czy tak podwyższone białko jest niebezpieczne?

Dzień dobry mam takie pytanie. Przyszły mi wyniki z badań. (byłam u lekarza ponieważ wypróżniłam się kilka razy z krwią w dużej ilości oraz pobolewa mnie nadbrzusze) Przyszły mi wyniki i ALT oraz AST mam w normie Lekko zaniżony sód ale podwyższone CRP norma do 5 a ja mam 7,7 oraz zaniżona glukozę 66. Czy powinnam się bardzo martwić? Wizytę u lekarza mam dopiero za ponad tydzień a naczytałam się już na internecie takich rzeczy że jestem przerażona. Czy tyle podwyższone białko jest niebezpieczne?
KOBIETA, 24 LAT 3 tygodnie temu

Dzień dobry.

Wyniki badanie CRP nie jest aż tak podwyższony aby był niebezpieczny.

Brak informacji u jakiego lekarza jest Pani pod opieką?

Opisane objawy wymagają rozszerzenia diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej.

Zalecał bym wizytę u specjalisty gastrologa lub proktolog w celu oceny odbytu badaniem rektoskopia aby ustalić przyczynę krwawienia.

Do oceny również niski poziom cukru na czczo tutaj proponował bym przed wizytą u lekarza wykonać morfologia glikowana HbA1c.

Ocena diagnostyki u lekarza zlecającego badanie.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta