Czy tak podwyższone białko jest niebezpieczne?

Dzień dobry mam takie pytanie. Przyszły mi wyniki z badań. (byłam u lekarza ponieważ wypróżniłam się kilka razy z krwią w dużej ilości oraz pobolewa mnie nadbrzusze) Przyszły mi wyniki i ALT oraz AST mam w normie Lekko zaniżony sód ale podwyższone CRP norma do 5 a ja mam 7,7 oraz zaniżona glukozę 66. Czy powinnam się bardzo martwić? Wizytę u lekarza mam dopiero za ponad tydzień a naczytałam się już na internecie takich rzeczy że jestem przerażona. Czy tyle podwyższone białko jest niebezpieczne?
KOBIETA, 24 LAT około miesiąca temu

Dzień dobry.

Wyniki badanie CRP nie jest aż tak podwyższony aby był niebezpieczny.

Brak informacji u jakiego lekarza jest Pani pod opieką?

Opisane objawy wymagają rozszerzenia diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej.

Zalecał bym wizytę u specjalisty gastrologa lub proktolog w celu oceny odbytu badaniem rektoskopia aby ustalić przyczynę krwawienia.

Do oceny również niski poziom cukru na czczo tutaj proponował bym przed wizytą u lekarza wykonać morfologia glikowana HbA1c.

Ocena diagnostyki u lekarza zlecającego badanie.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta