Czy taka adnotacja w mojej karcie może mieć późniejsze skutki?

Witam, proszę o pomoc w miesiącu marcu bylem na zwolnieniu lekarskim z powodu złego sampoczucia , zmęczenia, braku chęci do działania, utratę zainteresowań, a zaczęło się to z początkiem wojny w Ukrainie które bardzo dobrałem do siebie ( wcześniej wszystko było w porządku) lekarz POZ zasugerował wizytę u specjalisty, prywatnie byłem u psychiatry lekarz nie stwierdził u mnie depresji lecz wrażliwość na trudność z akceptacją tej sytuacji aktualnej na świecie, nie wiem co pani lekarka w poz napisała w mojej karcie . Posiadam uprawnienia C E , aktualnie pracuje wszystko jest wpozradku wróciło do stanu z przed zwolnienia. Czy taka adnotacja w mojej karcie może sprawić trudności w np odnowiniu moich badań do prawo jazdy ? Pozdrawiam

Pozdrawiam