Czy taka cera może stać się cerą naczynkową?

Czy cera plytkounaczyniona musi stać się cera naczynkową? W jakim wieku to następuje?

Dzień dobry, cienką i wrażliwą cerę naczynkową można poddać serii zabiegów mających za zadanie jej pogrubienie - np. mezoterapia mikroigłowa. Dobór odpowiedniego postępowania najlepiej ustalić ze specjalistą prowadzącym. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.