Czy taka ilość robionych badań RTG to nie za dużo?

Witam chciałam się dowiedzieć jeśli w przeciągu 3 miesięcy miał. Zrobione 3 zdjęcia RTG przy zębie leczonym kanałowo następnie kilka tygodni przerwy i 2 zdjęcia płuc oraz 4 zdjęcia na przy kolejnym leczeniu kanałowym zęba . Czy to jest dużo ? Czy mam o co się martwić ??

Witam, jest to duża ilość wykonanych zdjęć RTG w tak krótkim czasie, jednakże nie widzę podstaw do niepokoju. Pozdrawiam