Czy taka linia na brzuchu może oznaczać ciążę?

Witam,mam pytanie czy moglam zajsc w ciaze jak współżylam w ostatni dzien okresu ,minimalnie byl ale prawie nic ,mam nie regularne miesiączki, wczoraj zauwazylam malo widoczna linie na brzuchu ,czy moge byc w ciazy ? Bo niby taka linia sie pojawia nawet na poczatku ciazy i jest malo widoczna a z czasem bardziej..... dodam ze raz bylam w ciazy ale poronilam jakie mogą byc przyczyny ?

szanowna Pani, linia na brzuchu nie służy do rozpoznawania ciąży, jakakolwiek by ona nie była, jeśli podejrzewa Pani ciążę to proszę wykonać badanie beta-hCG z krwi