Czy taka zmiana w gardle i objawy jej towarzyszące mogą sugerować nowotwór?

Witam chciałabym się dowiedzieć odnośnie guli w gardle w przełyku gdyż daje ucisk i odczuwalnego duszenia się natomiast po zjedzeniu i piciu jest lepiej ale na chwilę oraz ból pleców i takie bulgotanie jakby coś tam siedziało ból jest dokuczliwy i nie komfortowy . Do tego też wypadają mi włosy oraz brwi i jak się ważę na wadze to raz czuje się że przytyłam natomiast za jakiś czas waga spada . Co to może być boję się najgorszego i nawet nie chce myśleć że to jakiś nowotwor . Proszę o pomoc oraz doradzić gdzie się udać o pomoc .

Takie różnorodne objawy wymagają przeprowadzenia szczegółowego wywiadu i diagnostyki. Dopiero po analizie historii oraz ocenie wyników badań włącza się odpowiednie postępowanie lecznicze i/lub dalszą diagnostykę