Czy taki ból jednego jajnika jest normalny?

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy ból jednego jajnika (dodam, że w 2014 r miałam z niego usuwaną cystę dermoidalną) jest normalny w sytuacji gdy pod koniec stycznia 2019 poronilam, a dwa dni temu skończył mi się dopiero pierwszy okres po poronieniu. Dwa dni po miesiączce to chyba zbyt wcześnie na owulację, mylę się?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Gdyby te dolegliwości się nasilały to proszę się udać na konsultację do ginekologa. Pozdrawiam.