Czy taki ból jest normalny?

Dzień dobry, na wstępie szybko opiszę historię, rok temu w lutym doznałem urazu kolana (woda w kolanie i mały torbiel pod kolanem (trochę rosnal po zgięciu nogi w stawie kolanowym)) dalsze badania wykazały radialne uszkodzenie łąkotki w trzonie bocznym- w czerwcu miałem artroskopię i nadmiar ląkotki był spilowany tak mi doktor który wykonywal artroskopię tłumaczył, nastepnie rehabilitacja, torbiel nadal był po zgięciu stawu i jakoś od wrzesnia mi nie "wyskakiwał". Jednak tydzień temu kucając torbiel znów się pojawił i dzisiaj miałem go wyciąganego, ortopeda powiedział, że narazie nie daje mi żadnych leków i zobaczymy co się wydarzy. Pytanie czy ból gdy rozciągam łydkę (ściągam palce w stronę piszczela) jest normalny po ściąganiu torbiela? Druga sprawa jak mam kolano pod kątem 90 stopni i mniejszym przed dłuższy czas odczuwam dyskomfort- to normalne? Trzecia, przez bardzo długi czas po artroskopii miałem ciepłe kolano, z obawy wykonałem ponownie rezonans magnetyczny i wykazał stan zapalny, po konsultacji u ortopedy dostałem infirmacje, że taki stan nawet do roku może się utrzymywać, wydaje mi się, że z 4 miesiące temu to ciepło z kolana zeszło, jednak wróciło po ponownym pojawianiu się torbiela, jakie kroki podjąć? Jeszcze inna sprawa uczucie, że owy staw kolanowy jest słabszy jest normalne? Chce kupić sprzęt ortopedyczny i po wizycie u ortopedy zacząć robić ćwiczenia wzmacniające staw kolanowy (po artroskopii miałem 4 tygodnie rehabilitacji)

Szanowny Panie, dobrze by było jakby omówił Pan swoje wątpliwości z ortopedą, ja z poziomu portalu nie potrafię pomóc