Czy taki ból nadgarstka to coś poważnego?
Witam. Od jakiegoś czasu czuje ból w nadgarstku prawej ręki. 15 lat temu była ona złamana. Teraźniejsze badanie RTG wykazało drobne obszary przejaśnień w kości księżycowatej i trójgraniastej, które mogą odpowiadać drobnym torbielkom kostnym. Czy to coś poważnego i zgłosić się do specjalisty? Pozdrawiam.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Szanowna Pani, nie są to zmiany niebezpieczne. Najpierw lepiej omówić wynik z lekarzem rodzinnym