Czy taki ból nadgarstka to coś poważnego?

Witam. Od jakiegoś czasu czuje ból w nadgarstku prawej ręki. 15 lat temu była ona złamana. Teraźniejsze badanie RTG wykazało drobne obszary przejaśnień w kości księżycowatej i trójgraniastej, które mogą odpowiadać drobnym torbielkom kostnym. Czy to coś poważnego i zgłosić się do specjalisty? Pozdrawiam.

Szanowna Pani, nie są to zmiany niebezpieczne. Najpierw lepiej omówić wynik z lekarzem rodzinnym