Czy taki guz po uderzeniu w głowę jest niebezpieczny?

Coś się zapytam pana ostatni raz babcia pół roku temu uderzyła się w głowe nie byłą u lekarza ale ma guza nie zniknął kuje ją i jak rusza głową to czuje jak lata coś czy jej coś dolega to jeśli przez pół roku nic nie było to jest czym się martwić nie chce do lekarza

witam jeśli po pół roku występują dolegliwości to nie można tego bagatelizować, w tym przypadku wizyta u lekarza jest konieczna