Czy taki lek jest dla mnie bezpieczny?

Dzień Dobry, czy Triaprid PCMS jest lekiem bezpiecznym i czy jest duże prawdopodobieństwo wystąpienia objaów pozapiramidowych. Czy objawy będą działać od razu po zastosowaniu pierwszej tabletki czy dopiero po dluższym czasie stosowania

szanowny Panie, nie jestem w stanie określić jak zareaguje Pan na lek, żaden lek nie jest w 100% bezpieczny