Czy taki marker przy zdiagnozowanym raku trzustki świadczy o przerzutach?

jeszcze raz to samo pytanie, bo nie wiem , czy wpisałam wartość. Czy marker Ca 19-9 przy zdiagnozowanym raku trzustki ( na podstawie EUS ) w wysokości 6500 oznacza przerzuty ? podano chemie - raz w schemacie folfox, drugi raz słabszą wersje i ostatnio cisplatyne.

sam wynik markera nie upoważnia do stwierdzenia przerzutów aczkolwiek przy takiej wartości jest to prawdopodobne