Czy taki naczyniak to powód do zmartwień?

Lekarz wykryl w płacie prawym hyperechogenny obszar o wymiarach ok. 18x20x30 mm naczyniak? Czy jest to powod do zmartwienia poniewaz nie spotkalem sie z takimi wymiarami. Wszyscy pisza np. 20x10 badz srednica.

Szanowny Panie, taki naczyniak wymaga okresowej kontroli, na ogół nie daje żadnych objawów. Proszę się nie martwić. Pozdrawiam