Czy taki niski puls u mojego syna jest normalny?

Witam. U mojego syna podczas pobytu w szpitalu przez przypadek zauważono że puls spada do ok 49-55 w nocy jak śpi. Nigdy wcześniej mu go nie mierzylismy. Nigdy nie miał problemów z sercem czasem tylko mówił jak dużo biegał, że go kłuje. Wynik potasu to 5,21, nie ma innych chorob. W szpitalu był bo spadł ze schodów. Proszę o pomoc czy to normalny puls? Ekg wyszło ok.

Szanowna Pani, norma dla tętna zależy od wieku dziecka. Nie podała Pani takiej informacji więc nie mogę pomóc