Czy taki poziom bilirubiny jest prawidłowy?

Dzień dobry. Wykonałam badanie prób wątrobowych. Wszystkie wyniki były w normie oprócz bilirubiny całkowitej która wynosi 1,6. Czy należy skonsultować ten wynik z lekarzem ? Ewentualnie wykonać jakieś dodatkowe badania ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Dobry wieczór,

interpretacja wyniku diagnostycznego powinno odbywać się po dokładnym przeprowadzonym wywiadzie i badaniu fizykalnym po którym ocenia się również objawy kliniczne.

Wskazane udanie się z wynikami do swojego lekarza pierwszego kontaktu który oceni go i w razie nieprawidłowościach w badaniu fizykalnym zleci odpowiednią diagnostykę.

Pozdrawiam