Czy taki poziom monocytów może niepokoić?

Witam mam takie wyniki : monocyty 0.80 tys/ul. Norma (0.19-0.77) Monocyty 13,4% norma (4.4-12.3) Reszta wynikow w normie. Czy jest to ppwod do tego niepokoji?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli nie ma Pan żadnych niepokojących objawów to nie martwiłbym się takim wynikiem. Może Pan ewentualnie powtórzyć badanie lub udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładniejszej oceny klinicznej oraz w razie potrzeby rozszerzenia diagnostyki, ale nie sądzę żeby było to konieczne.