Czy taki przyrost maleństwa nie jest za mały?

Witam, obecnie według OM jestem w 9 tygodniu ciąży. Dzisiaj byłam na badaniu USG i wymiar zarodka crl wyniósł 1,7 cm serduszko ładnie biło i wiek ciąży określony na 8 tygodni i 2 dni. Natomiast 2 tygodnie temu na pierwszym usg crl wymiar 0.8cm. Bardzo zmartwil mni przyrost maleństwa tylko 9 mm czy to nie za mało? Lekarz nic mi nie powiedział dopiero w domu przeczytałam że dziecko na tym etapie powinno rosnąć ok. 1 mm na dobę? Proszę o szybką odpowiedź ponieważ bardzo się martwię.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę się nie denerwować. Radziłbym regularną kontrolę ginekologiczną.