Czy taki rozmiar brzuszka to powód do niepokoju?

Witam, Obecnie kończę 22 tc (22 6). Jest to moja pierwsza ciąża i brzuszek było widać dosyć szybko, bo już ok. 4 miesiąca. Zaraz zaczynam 6 miesiąc, a brzuszek jest spory- moja położna twierdzi, że bardzo duży jak na ten czas. Czy taki rozmiar brzuszka to powód do niepokoju? Czy może taka moja uroda? Czuję się bardzo dobrze, nie zauważam żadnych niepokojących objawów, aczkolwiek słowa położnej sprawiły, że zaczęłam się martwić...

Nie, proszę się nie niepokoić rozmiarem brzucha, jeśli przebieg ciąży i badania dodatkowe są w porządku. Istnieje tzw. osobnicza zmienność pacjenta, również w przebiegu ciąży . Pozdrawiam