Czy taki stan piersi i biegunka to powód do niepokoju?

Witam serdecznie Mam pytanie - od 3 miesięcy staramy się o dziecko - współżyjemy regularnie co dwa dni . Dziś jest mój 22 dc . Zawsze po owulacji bolały mnie bardzopiersi - w tym cyklu czuje tylko ze są bardziej jędrne i się trochę powiększyły ale nie ma przy tym żadnego bólu - dodam jeszcze ze od 2 dni mam biegunkę - czy coś jest nie tak ? Mam powodu do niepokoju ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli te objawy będą się utrzymywać to proszę udać sie do lekarza pierwszego kontaktu. Pozdrawiam.